پرینتر سوزنی اپسون EPSON- LQ 2180

 چاپگر سوزنی اپسون EPSON-LQ 2180، دستگاهی کارآمد و سریع برای چاپ انواع فایل های متنی و تصاویر است. این پرینتر با سرعت 480 cps، یک دستگاه ایده آل برای کاربردهای اداری محسوب می شود. اگر برای شرکت خود به یک پرینتر سوزنی نیاز دارید، خرید این مدل را به شما توصیه می کنیم. این دستگاه با سرعت بخشیدن به امور چاپی شما موجب افزایش بهره وری و کاهش هزینه های جانبی خواهد شد.

 
چاپگر 2180 یکی از محصولات موجود در مرکز ماشینهای اداری کیومیتا است. این مجموعه یکی از تأمین کنندگان دستگاه های چاپ اداری با قیمت مناسب و کیفیت بالا در کشور است. و کیفیت و عملکرد آن توسط تیم تخصصی این شرکت، تضمین شده است.
 
امکانات، ویژگی ها و مشخصات فنی چاپگر سوزنی اپسون EPSON-LQ 2180
 
این محصول یکی از سریع ترین چاپگرها در نوع خود می باشد. این پرینتر قادر است تا حدود 10000 ساعت به طور مداوم به کار خود ادامه دهد و اسناد و تصاویر را با کیفیت بسیار عالی چاپ کند. اگر شرکت شما با حجم بالای سفارش های چاپ روبرو است، خرید یکی از این پرینترها از مرکز ماشینهای اداری کیومیتا می تواند سرعت کسب و کارتان را افزایش دهد.
 
با استفاده از پرینتر سوزنی اپسون EPSON-LQ 2180 می توانید تعداد 1 برگه اصلی و 5 برگه کپی را چاپ کنید. استاندارد ساخت ، صرفه جویی در مصرف کاغذ و انرژی را در پی دارد. پرینتر سوزنی اپسون، یک راه حل ایده آل برای چاپ با کیفیت اسناد است. سوزن آن را از بین بوده که موجب سهولت عملکرد و کیفیت بالای عملیات چاپ می شود. نرم افزار این پرینتر را می توانید بر روی ویندوز رایانه نصب کنید. مشخصات سیستم عامل مورد نیاز در دفترچه راهنمای کاربر درج شده است.
 
مشخصات فنی دستگاه پرینتر سوزنی اپسون EPSON-LQ 2180
 
سرعت چاپ در پرینتر سوزنی اپسون مدل EPSON-LQ 2180 به سه حالت 480/360/120 cps وجود دارد. این دستگاه قادر است فونت های زیادی را برای چاپ پشتیبانی کند. ریبون دستگاه می تواند تا 8 میلیون کاراکتر را در یک دوره کاری کامل چاپ کند.کارتریج آن را می توانید به راحتی تعویض و شارژ کنید. مرکز ماشینهای اداری کیومیتا خدمات شارژ کارتریج را برای مشتریان خود با قیمت مناسب و کیفیت بالا ارائه می کند.
 
تصاویر موجود بر روی رایانه، فایل ها، فرم های اداری، فاکتور، فیش، لیست صورتحساب مالی و اسناد متنی را که در رایانه خود طراحی کرده اید می توانید با دستگاه پرینتر سوزنی اپسون EPSON- LQ 2180 چاپ کنید. این پرینتر هیچ محدودیت تعداد چاپ در یک دوره کاری را ندارد و می تواند تا ساعت های طولانی به کار خود ادامه دهد.
 
با خرید این محصول از مرکز ماشینهای اداری کیومیتا، دستگاه، کابل مخصوص، ریبون، کارت گارانتی، CD راهنمای استفاده و CD نرم افزار پرینتر اپسون را نیز دریافت می کنید. پرینترهای این مجموعه با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریان گرامی ارائه می شوند.این دستگاه به صورت ریفر (بازسازی شده) ارائه شده است.